Dezynfekcja rąk – praktyczne porady

Dezynfekcja rąk – praktyczne porady

W dzisiejszych czasach dezynfekcja rąk jest podstawowym elementem naszej higieny. Wchodząc do każdego pomieszczenia, warto dokonać dezynfekcji, mając na celu bezpieczeństwo swoje i innych. Poprawna dezynfekcja rąk opiera się na użyciu specjalnych środków dezynfekujących, które mają właściwości bakteriobójcze i wirusobójcze.

Oferowane dziś środki do dezynfekcji rąk działają w sposób zgodny z przyjętymi normami, zapewniając nam bezpieczeństwo w miejscach publicznych. Oprócz tego, bardzo ważna jest dezynfekcja powierzchni, która potrzebna jest nie tylko dla klientów danego miejsca, lecz także ważna jest z punktu widzenia osób pracujących w danym miejscu lub przestrzeni.

Odpowiedni płyn dezynfekujący pozwoli nam utrzymać bezpieczeństwo a także pewność co do sterylności osób, które pojawiają się w naszym lokalu. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest on dzisiaj normą, którą trzeba spełnić, warto jak najszybciej zadbać o odpowiedni i specjalistyczny płyn do dezynfekcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo środki dezynfekujące do rąk największych polskich producentów i nie tylko. Wszystkie płyny posiadają certyfikaty i atesty. Posiadamy także produkty biobójcze. Kompleksowo zaopatrujemy hotele w środki dezynfekujące dla hoteli.

Przewiń na górę